Odehrané koncerty / Past shows



1996

21. 12. 1996 BOHUNICE, bohunická hospoda:
TEQUILA MATADORS, GRIDE, HOVNO, AGGRESSIVE TYRANTS, ASTRAL, RABIES

1997

3. 5. 1997 CHVALEŠOVICE, chvalešovická hospoda
ABSCESSY, GRIDE, AGE OF STORM, F.S.F.I., KAPYBARA, HOVNO, CLOSING, RABIES

30. 8. 1997 BOHUNICE, bohunická hospoda
BLACK BURIAL, FLATUS, SURVIVAL, RABIES

13. 9. 1997 CHVALEŠOVICE, chvalešovická hospoda
THOMAS, CLOSING, MARTYRIUM CHRISTI, AGE OF STORM, ASTRAL, RABIES, DEFLORACE

14. 11. 1997 BOHUNICE, bohunická hospoda
EBOLA, MARTYRIUM CHRISTI, DEFLORACE, RABIES

1998

21. 2. 1998 CHVALEŠOVICE, chvalešovická hospoda
GARBAGE DISPOSAL, RABIES, INGROWING, EXHUMACE, CEREBRAL TURBULENCE, ISACAARUM, DEZINFEKCE

16. 3. 1998 BÍLINA, KLUB MOSKVA
NOT, OSTEO SARKOM, RABIES, REQUEST DENIED

16. 5. 1998 BOHUNICE, bohunická hospoda
RABIES, INGROWING, GRIDE, ANASTESIA, REQUST DENIED, FALLING SHIT, EXHUMACE, MACHINERY, REEK OF SHITS, AGGRESSIVE TYRANTS

5. 6. 1998 NOVÁ VČELNICE, HOSPODA NA NECHYBĚ
MACHINERY, RABIES, REEK OF SHITS, INGROWING, KADENCE

20. 6. 1998 LÍPA
RABIES, BRAINWASH, MALIGNANT TUMOUR, A.T., MONASTERIAL CRYPT

12. 9. 1998 RAKOVNÍK
RABIES, SPLASHING AND FRESH, REEK OF SHITS, PORK SORA

1999

15. 5 1999 BOHUNICE, bohunická hospoda
DEZINFEKCE, P.B.J.P., RABIES, SPLASHING AND FRESH, MORAX

10. 7. 1999 ČESKÉ BUDĚJOVICE, KLUB MONDO
RABIES, MACHINERY, REEK OF SHITS, BIZARRE EMBALMING

23. - 24. 7. 1999 SLAVIČÍN, NUCLEAR STORM FEST V
NYCTOPHOBIC, TORTHARRY, FLESHLESS, SEEDS OF SORROW, DEFLORACE, GODLEES TRUTH, BIZZARE OF BRUTALITY, DESTROYING THEMSELVES, MELANCHOLY, PESSIMISM, SACRALIS, DEVILYN, SOUL DEMISE, PANDEMIA, DEPRERSY, LOCOMOTIVE, BORON, PATHOLOGY STENCH, INGROWING, SCABBARD, DEMIMONDE, SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY, DEMENTOR, CRUSHER, MONOLITH, APPALING SPAWN, AGGRESSIVE TYRANTS, PERVERSIST, MINDLOCK, FATALITY, PSYCHOPATHIA, EMBOLISM, CEREBRAL TURBULENCY, UPSIDE DOWN, RABIES, TWISTED TRUTH, ATENTÁT NA KULTURU, REEK OF SHITS, FACTA LUQUUNTUR, LESNÍ PLESNIVEC, DISGUSTING, PSYCHONEUROSIS

3. 9. 1999 ČESKÉ BUDĚJOVICE, KLUB MO-DO
SARCOM, RABIES, POSITIVE MIND

16. 10. 1999 NOVÁ VČELNICE, HOSPODA NA NECHYBĚ
CEREBRAL TURBULENCY, ONANIZER, RABIES, COLD INSIDE, MACHINERY

2000

21. 1. 2000 ČESKÉ BUDĚJOVICE, KLUB MO-DO
PURULENT SPERMCANAL, RABIES, BIZARRE EMBALMING, CARNAL DIAFRAGMA, FETISH PARADE

21. 7. - 22. 7. 2000 BŘEZŮVKY, NUCLEAR STORM FEST VI
FLESHLESS, DEPRESION, CRUSHER, TORTHARRY, INFLICTION, GODLESS TRUTH, VOMIT REMNANTS, EXMORTEM, M.A.C. OF MAD, DYING PASSION, SANATORIUM, RHEA, PHANTASMA, SAD HARMONY, NOMEN MORTIS, AVENGER, STAGNANT, RITUAL, FACE OF AGONY, DEPRESY MOUSE, INGROWING, NENÍ ÚNIKU, PSYCHOPATHIA, HIBAKUSHA, EMBOLISM, ČAD, CEREBRAL TURBULENCY, UPSIDE DOWN, RABIES, LANIENA MENTIS, COLP, TYPHOID, PATHOLOGY STENCH, HYPNOS, LOCOMOTIVE, PURGATORY, PANDEMIA, DEMENTOR, INHUME, JEEL, HATE, KRABATHOR, ROOT, MARTYRIUM CHRISTI, DRACOHYPNALIS, SEPSA, S.O.CH., SACRIST, S.C.U.M., GALADRIEL, ASGARD, EUTHANASIA, HYPNOTIC SCENERY, COWARD, DEVILYN, SORATH, THALARION, ANCIENT CEREMONY, CEREBROCIDE, ETHEREAL PANDEMONIUM, MNICH, ANHEAD, FEEBLE MINDED, SUCCUBUS, FATALITY, INSANE, INTERVALLE BIZZARE, MORTURA, MONOLITH, LIMITS OF NESCIENT, SUFFOCATE, DAMNABLE, DISFIGURED CORPSE

12. 8. 2000 NETĚCHOVICE, netěchovická hospoda
RABIES, FROSTYPASSION

2001

30. 6. 2001 NETĚCHOVICE, netěchovická hospoda
MRAZIVÁ VÁŠEŇ, RABIES

13. 7. 2001 ZÁBOŘÍ
EXHUMACE, DISKRIMINACE, P.B.J.P., RABIES

2002

22. 2. 2002 ČESKÉ BUDĚJOVICE, KLUB MO-DO
RABIES, DESTROYING DIVINITY, BIZARRE EMBALMING, INGROWING, F.O.B., MARTYRIUM CHRISTY, FETISH PARADE

4.5. 2002 ZÁBOŘÍ
DEN ZA DNEM, EXHUMACE, RABIES, DEZINFEKCE

19.5. 2002 PÍSEK, KLUB NA PALUBĚ
RABIES, ZUSCHANDEN, V.I.R.

21.6. 2002 TÝN NAD VLTAVOU, KD SOKOLOVNA
LATIN STREET BAND, GIANT STEPS, THEMA ELEVEN, TAMAK KURAI TIME, RABIES

1.9. 2002 PÍSEK, KLUB NA PALUBĚ
RABIES, DISKRIMINACE, WOJCZECH, ROT

2003

2.1. 2003 PÍSEK, KLUB PALUBA
RABIES, ANTICHRIST, SILENCE

15.3. 2003 KUNVALD, KD SOKOLOVNA
NOBODY´S HEROES, NĚMÁ BARIKÁDA, LYCANTHROPHY, FRESNEL, THEMA 11, NEEDFUL THINGS, ZVONŤE NA POPLACH, RED INSECT, RABIES, R.A.F.

4.4. 2003 VODŇANY, KLUB POHODA
RABIES, DEN ZA DNEM, NESOUČÁST STROJE, AD ACTA

12.4. 2003 PÍSEK, KLUB PALUBA
GREX, LAHAR, POSLEDNÍ PŘÁNÍ MRTVÉHO HUMANISTY, RABIES

10.5. 2003 PŘÍBRAM, KLUB JUNIOR
OHLAŠOVNA POŽÁRU, NĚMÁ BARIKÁDA, RABIES, SOUKROMEJ POZEMEK, RED INSECT, THALIDOMIDE, S.A.S.

16.5. 2003 TÝN NAD VLTAVOU, KLUB ŠPEJCHAR
RABIES, IGRÁLA PAKÁŠ, RTG

26.7. 2003 BEROUN, PIVOVAR BEROUNSKÝ MEDVĚD
RABIES, GRIDE, LAHAR, NESOUČÁST STROJE

6.9. 2003 PÍSEK, KLUB PALUBA
RABIES, ROHLINK, IDIOT SAVANT

12.9. 2003 HOŘOVICE, HOSPODA NA KOUPALIŠTI
RABIES, NESOUČÁST STROJE, BLOOD SUCKERS, DERIVA DE RECUA

13.9. 2003 HAMRY NAD SÁZAVOU, HOSPODA U ŠÍPKŮ
RABIES, NESOUČÁST STROJE, LYCANTHROPHY, BLOOD SUCKERS, GRIDE, HIBAKUSHA, NEEDFUL THINGS

29.11. 2003 ČESKÉ BUDĚJOVICE, HOSPODA CUBA
RABIES, GREX, LAHAR

6.12. 2003 PÍSEK, KLUB PALUBA
POSLEDNÍ PŘÁNÍ MRTVÉHO HUMANISTY, NESOUČÁST STROJE, DEN ZA DNEM, RABIES, LAHAR, GREX

2004

17.4. 2004 ČESKÉ BUDĚJOVICE, KLUB MO-DO
RABIES, SICHER HATE SYSTEM, MALIGNANT TUMOUR, DISKRIMINACE, DEN ZA DNEM, ONANIZER, ?

17.4. 2004 PÍSEK, KLUB PALUBA
LAHAR, GRIDE, POSLEDNÍ PŘÁNÍ MRTVÉHO HUMANISTY, GREX, NAPALMED, RABIES

24.4. 2004 HALVÍČKŮV BROD, KLUB ROXOR
MOČOVÝ KHAMENI, JOZEF MAŘÁNEK, LYCANTHROPHY, AGGRESSIVE TYRANTS, HIBAKUSHA, MASS GENOCIDE PROCESS, RABIES, DISREKCE, LIQUID PUS

14.5. 2004 VODŇANY, KLUB POHODA
RABIES, DEN ZA DNEM, LAHAR

11.6. 2004 ZÁBOŘÍ
P.M.L.Z., DEZINFEKCE, P.B.J.P., AHUMADO GRANUJO, RABIES

25.7. 2004 VODŇANY, SOKOLSKÁ LOUKA, FESTA DE LA POHODA IV
SVINĚ!, H.A.T.E.!, RABIES, DEN ZA DNEM, LAHAR, DEZINFEKCE, GRIDE, IDIOT SAVANT

1.10. 2004 PÍSEK, KLUB PALUBA
LAHAR, GREX, xKILGORExTROUTx, POSLEDNÍ PŘÁNÍ MRTVÉHO HUMANISTY, RABIES

2005

18.2. 2005 VODŇANY, KLUB POHODA
RABIES, GREX, AD ACTA

15.4. 2005 ZBUDOV, zbudovská hospoda
PERDITION, P.M.L.Z., RABIES, EXNI!TO

3.6. 2005 TÝN NAD VLTAVOU, KLUB ŠPEJCHAR
RABIES, GUNAT RESIA, MORGUS DOWN, SCRAB PLASTIC

11.6. 2005 PÍSEK, KLUB PALUBA
P.P.M.H., RABIES, FIREWALK WITH ME, LAHAR, DEN ZA DNEM, BALACLAVA, KOBRA XI, GREX...

4.11. 2005 PÍSEK, KLUB PALUBA
FLOWERS FOR WHORES, SVINĚ!, LYCANTHROPHY, RABIES

19.11. 2005 STRAKONICE, KLUB KŘEMELKA
INCRUEL, RABIES, WITH CARE!

10.12. 2005 BRNO, KLUB YACHT
SCARTO, DEGENERACE, SPES EREPTA, SEE YOU IN HELL, IDIOT CRUSOE, RABIES, DEZINFEKCE, GRIDE, BASTO

2006

14.1. 2006 NÍŽBOR, HOSPODA POD NÍŽBOREM
RABIES, SIN ALIENTO, FIRE WALK WITH ME, PRŮMYSLOVÁ SMRT

20.1. 2006 ORLOVÁ, KLUB FUTRA
EXCITACE, EXTRUDOVANÝ VÝROBEK, MYŠLENKOVÁ KŘEČ, KARNATVAR, HIBAKUSHA, RABIES

21.1. 2006 UNIČOV, HOSPODA NA 4-CE
RABIES, JAPRTOJA, PROFESOR LEFEBVRE, MASS GENOCIDE PROCESS, NEEDFUL THINGS, 6MAS, PRŮMYSLOVÁ SMRT

25.2. 2006 PÍSEK, KLUB PALUBA
RABIES, PROFESOR LEFEBVRE, NEEDFUL THINGS

25.3.2006 CHOMUTOV, HUHU BAR
KOBRA XI, LAHAR, NOT, RABIES

28.4.2006 ŽIAR NAD HRONOM, PUB ŠKANDÁL (SK)
ATTACK OF RAGE, DEPRESY MOUSE, RABIES

29.4.2006 LUČENEC, PUB SLIMÁK (SK)
DEPRESY MOUSE, RABIES, NEEDFUL THINGS

30.4.2006 SLAVIČÍN, promítárna letního kina
L.M.D., DEPRESY MOUSE, KONFIDENT, RABIES

19.8.2006 PODBOR u HROCHOVA TÝNCE, fotbalový stadion
THEMA ELEVEN, STOLEN LIVES, DEGENERACE, LAHAR, RABIES, RISPOSTA, C4

25.8.2006 JIHLAVA, CLUB EDGAR
HUMAN STEAK, TIME OF MY LIFE, LYCANTHROPHY, PRŮMYSLOVÁ SMRT, RABIES, JACK, HUMAN ERROR

26.8.2006 RECHLE-pionýrský tábor u PRACHATIC
RABIES, LYCANTHROPHY, SEE YOU IN HELL, GRIDE, MALIGNANT TUMOUR, LAHAR, INGROWING, Mr.THOMAS AND THE STROJ

2.9.2006 DRESDEN, PUB FIASKO, GERMANY
THE RATS, OLE & THE ORKS, RABIES

24.9.2006 PÍSEK, KLUB PALUBA
GREX, RABIES, ONANIZER, HxCxFx

28.10.2006 STRAKONICE, KLUB KŘEMELKA
GREX, IN CRUEL, INGROWING, ISACAARUM, RABIES

18.11.2006 PÍSEK, KLUB PALUBA
RABIES, LAHAR, CANCER CLAN

25.11.2006 ZBUDOV u Č.BUDĚJOVIC, ZBUDOVSKÁ HOSPODA
ZTRHLEJ ZÁWYTH, CHEEERS!, P.M.L.Z.?, RABIES, EXNI!TO

2007

5.1.2007 PARDUBICE, KLUB PONORKA
SAY WHY?, LYCANTHROPHY, NEEDFUL THINGS, HUMAN ERROR, RABIES

21.4.2007 DRESDEN, CHEMIEFABRIK, GERMANY
PARTIYA, DONA MALDAD, RABIES

27.4.2007 HALDENWANG, TOM TOM CLUB, GERMANY
KATHARSIS, DEPRESY MOUSE, RABIES

30.4.2007 SAN SEBASTIAN / DONOSTIA, MOGAMBO CLUB, SPAIN
CENA DE CLASE, RABIES, DEPRESY MOUSE

1.5.2007 LLODIO, SQUAT ORBEKO ETXEA, SPAIN
DEPRESY MOUSE, RABIES

2.5.2007 MADRID / MOSTOLES, SQUAT C.S.O.A.LA CASIKA, SPAIN
PUSH NOISE, CAMARA DE GAS, DISTURBANCE PROJECT, RABIES, DEPRESY MOUSE, DONA MALDAD

5.5.2007 VALENCIA, SQUAT CSO L´HORTA, SPAIN
DISPEINA, CAMARA DE GAS, DEPRESY MOUSE, RABIES, ENDECHA

7.5.2007 MONTBRISON, SALLE DU STADE MONTPLAISER, FRANCE
DISAGIO, J´M´EN FOUS, RABIES, DEPRESY MOUSE

9.5.2007 FREIBURG, SQUAT KTS, GERMANY
DEPRESY MOUSE, RABIES

10.5.2007 WEIMAR, SQUAT GERBEREI, GERMANY
RABIES, DEPRESY MOUSE

11.5.2007 LIEPZIG, GIESZER 16 - ALTERNATIVE CENTRUM / SQUAT, GERMANY
COSTA COSA NOSTRA, JESUS CROST, MIHOEN!, THE ATTACK OF THE MAD AXEMAN, DEPRESY MOUSE, RABIES

12.5.2007 TEPLICE, KLUB BOŽÁK
NOT!, ENVOI, OPITZ, RABIES, DEPRESY MOUSE

22.6.2007 ŽÍROVNICE, KEMP BUDÍN
RABIES, KIRKS 69, FIRE WALK WITH ME, KUSUMAM, NAVEN, KOMPLEX VINY

28.7. 2007 VODŇANY, SOKOLSKÁ LOUKA, FESTA DE LA POHODA
SICHRHAJS, H.A.T.E.!, SOCIÁLNÍ TEROR, FUNKCE ŠROUBU, RABIES, RED INSECT, MICHEL´S UNCLE, NONSENS, LAHAR, SHORT FUSE, GRIDE, RADIOLOKÁTOR

18.8. 2007 POLICE u JEMNICE, POLICE 2007 FEST vol. 5
MEMORIES OF PERIL, SULIN, RABIES, NAMROUS, NIHIL, PUB ANIMAL, HAVE THE MUNCHIES, DISFIGURED CORPSE, BED SORES, NEEDFUL THINGS, POPPY SEED GRINDER, SAY WHY?, DISNEY

25.8. 2007 CABROV PIONÝRSKÝ TÁBOR, FREE FEST
RABIES, BEZEJMÉNA, SUICIDE, POTRUBÍ, CAFFEINE, ZNOUZECNOST, PUB ANIMALS, UNDERSIDE, ALTER EGO, RAMMSTEIN CZ - revival, AKIA

25.8. 2007 RECHLE U PRACHATIC - CZERT PARTY
RABIES, LAHAR, KUSUMAM, RADIOLOKÁTOR, GRIDE, NEEDFUL THINGS, CRAZY OR HIGH, TEROR BRUTÁLNÍCH CYKLISTŮ

7.9. 2007 SLAVONICE, KAWÁRNA SLAVONICE
???, SULIN, EXTREME, COLLISION, RABIES

8.9. 2007 HRADEC KRÁLOVÉ, PIVOVARSKÁ FLOŠNA - PLAY FAST OR DON´T
STOLEN LIVES, BUSH, COLLISION, MINDFLAIR, SEE YOU IN HELL, KUOLEMA, RABIES, INSTINCT OF SURVIVAL, SAY WHY?, FORCA MACABRA, LAHAR, AGATHOCLES, D.H.I.B.A.C., BLOCKHEADS, FILTH OF MANKIND, CYNESS

22.9. 2007 MILEVSKO, SQUAT BAR U KAMENÁČE
SOUKROMEJ POZEMEK, ???, RABIES

27.9. 2007 SLAVIČÍN, PROMÍTÁRNA LETNÍHO KINA - ZÁMECKÝ PARK
???, POSLEDNÍ PŘÁNÍ MRTVÉHO HUMANISTY, RABIES

28.9. 2007 ŽIAR NAD HRONOM, KLUB ŠKANDÁL, SLOVAKIA
RABIES, POSLEDNÍ PŘÁNÍ MRTVÉHO HUMANISTY, ČAD

29.9. 2007 ORLOVÁ, KLUB FUTRA
KARNATVAR, POSLEDNÍ PŘÁNÍ MRTVÉHO HUMANISTY, RABIES

13.10. 2007 STARÝ PLZENEC, KD LIĎÁK
FEEBLE MINDED, DALIN, GRIND 6.4, !ÚL..., RABIES, F.W.W.M., LAHAR, GREX, P.P.M.H.

26.11. 2007 PRAHA, KLUB JET
AD BESTIAS, RABIES, ANNUNAKI REVENGE

7.12. 2007 TÝN NAD VLTAVOU, KLUB VALKYRIE F6C
RABIES, NIENOR, INSANE, MORGUS DOWN, TERRYHO NOHA

21.12. 2007 HOŘOVICE, HOSPODA U VLAKÁČE
RABIES, SAY WHY?, FASTERATU

2008

12.1. 2008 STRAKONICE, RESTAURACE NA ZBOROVĚ
RABIES, GREX, LAHAR, PRŮMYSLOVÁ SMRT, DEN ZA DNEM, INCRUEL

1.2. 2008 TÝN NAD VLTAVOU, ART COFFE BAR
NÍZKEJ STROP, RABIES, ZTRHLEJ ZÁWYTH

14.3. 2008 VODŇANY, POHODA KLUB
RABIES, LAHAR, GRIDE, RADIOLOKÁTOR

14.6. 2008 TÝN NAD VLTAVOU, OTÁČIVÉ HLEDIŠTĚ (TýnFest 1)
BUMMM BUK, NÍZKEJ STROP, RENTGEN, ARACHNE, MORGUS DOWN, SEPULTURA (R), RABIES, INVEIN, A5, PROHRÁLA V KARTÁCH, RED HOT CHILLI PEPPERS (R)

19.7. 2008 ŠTĚKEŇ, RESTAURACE POD SKALOU
GREX, RADIOLOKÁTOR, RABIES

10.10. 2008 ÚJEZD, STATEK HELLA
RABIES, LAHAR, ?

28.11. 2008 PROTIVÍN, BLANICE
BEHIND THE CEMETERY WALL, TOSIRO, PISSTOLERO, A5, RABIES

27.12. 2008 VIMPERK, HUDEBNÍ HOSPODA XIII
BEHIND THE CEMETERY WALL, RABIES, IN CRUEL

28.12. 2008 PRACHATICE, CELTIC BAR
RABIES, TOSIRO, DELUSION

2009

28.2. 2009 PÍSEK, HUDEBNÍ KLUB PÍ (3,14)
RABIES, DEZINFEKCE, NOT!, TOMORROW´S HELL

12.4. 2009 ČESKÉ BUDĚJOVICE, MARTY´S KLUB
KATARAKTA, RESORT, RABIES, DEPRESY MOUSE, HIBAKUSHA

9.5. 2009 ZITTAU (GERMANY), CAFÉ EMIL
WOJTYLA (Pl), SS 20 (Ger), CREEPING CORRUPT (Pl), GRIDE, WOJCZECH (Ger), LAHAR, RABIES, RADIOLOKÁTOR, BAD LUCK RIDES ON WHEELS (Ger)

17.6. 2009 ČÍŽOVÁ U PÍSKU, HOSPODA
MURUROA, 5 SYMBOLS, RABIES

19.6. 2009 ZÁBOŘÍ u Č.BUDĚJOVIC, HOSPODA
SOCIÁLNÍ TEROR, S.O.S., P.B.J.P., DEZINFEKCE, RABIES, S.U.S.U.

15.7. 2009 PRAHA, KAIN KLUB
RABIES, A DEN OF ROBBERS (Belgium), ONANIZER, JOE PESCI (U.K.), AFGRUND (Sweden), WORMROT (Singapore)

1.8. 2009 SUŠICE, SANTOS
VIOLENCE BY NATURE, RATUS RATUS, AZID, VAKL, ČERNÝ KONĚ, KOMPLEX VINY, LIVER GARNISH, RABIES, URIN, PRESSBOIL, ÚL, CARLOS AND HIS HOWLING COYOTES

14.8. 2009 TÝN NAD VLTAVOU, ART CAFFE BAR
RABIES, ARACHNE, A5

19.9. 2009 ČESKÉ BUDĚJOVICE, GARÁŽ
HIROSHIMA NIGHTMARE, K.Z.O., RABIES, KATARAKTA

30.10. 2009 PÍSEK, HUDEBNÍ KLUB PÍ (3,14)
BEHIND THE CEMETERY WALL, RABIES, LYCANTHROPHY, SUFFERING MIND (Poland)

6.11. 2009 VODŇANY, POHODA
B.S.E., ÜNFARKT, ROTTEN BRATS, RABIES

21.11. 2009 ALBRECHTICE NAD VLTAVOU, KD
MORGUS DOWN, RABIES, TEMNÁ VÁŠEŇ, ARACHNE

28.11. 2009 LIPANOVICE, hasičárna
S.O.S., RABIES, KATARAKTA

2010

17.4. 2010 VODŇANY, KLUB POHODA
RABIES, MURUROA, ÜNFARKT, GRIDE

22.5. 2010 OSEK, KEMP RECHLE
GLÖM DÄ (Sweden), KONSPIRATIONEN (Sweden), KATARAKTA, HIROSHIMA NIGHTMARE, BEHIND THE CEMETERY WALL, RABIES, S.U.S.U., LIVER GARNISH, MARCH OF THE HORDES, BYT, PISSTOLERO, KAIN

5.6. 2010 GARÁŽ, Č.B.
LA MIGRA, BEHIND THE CEMETERY WALL, RABIES

12.6. 2010 Louka party - NOVOSEDLY
RABIES, ÜNFARKT, PISSTOLERO, MOTOROVÁ PRDEL

18.6. 2010 ŠTOKY u Jihlavy
DISBEATLESS, RABIES, PRŮMYSLOVÁ SMRT, WORMROT (Singapore)

10.7. 2010 NEKOŘ, Against the Stream fest
CUNNILINGUS, WDK, DEAF 99, RUBUFASO MUKUFO, RABIES, STREET MACHINE, STOLEN LIVES, NĚMÁ BARIKÁDA, FEAR OF EXTINCTION, SHATTER, NEEDFUL THINGS, CATHETER (USA)

26.7. 2010 PÍSEK, Pí klub
RABIES, LAHAR, DISTURBANCE PROJECT (Spain)

3.9. 2010 TÁBOR, NA BEČVÁRNĚ
K.Z.O., BALAMUTA, HIROSHIMA NIGHTMARE, RABIES, AGGRESIVE TYRANTS, RESORT, LIVER GARNISH

4.9. 2010 DRESDEN, CHEMIEFABRIK
RUN TIME ERROR, BOB, BORSTELS RACHE, RABIES, WASTED STRUGGLE, PAVILNOUL 32, VISIONS OF WAR, FREEDOM IS LIE, FLEAS AND LICE, PKIKT, GOMORA

6.11. 2010 ČESKÉ BUDĚJOVICE, K2
S.U.S.U., RABIES, LAHAR, DEZINFEKCE

2011

4.6. 2011 ZÁBOŘÍ
RESORT, K.Z.O., RABIES, HIROSHIMA NIGHTMARE, STAND UP-SPEAK UP!, P.B.J.P., DNY, POSLEDNÍ PŘÁNÍ MRTVÉHO HUMANISTY, DEAD SET AGAINST, SOULSICK, ŠTAMGAST

16.7. 2011 LHOTA POD HORAMI (ROCK POD HRÁZÍ FEST)
TEMNÁ VÁŠEŇ, UCHÁZÍM, NARTTU, SMASHED FACE, PERGAMEN, KRYPTON, JUDAS PRIEST revival, COMA HEPATIS, RABIES

20.8. 2011 KOLOMĚŘICE, na louce - FREEFEST
RABIES, ESCAPE 2 THE JUNGLE, FAKE IT, TICHO DE PRE CUPE BAND, FLATTUS, ALICE IN CH. tribute, UNDERSIDE, PUB ANIMALS, ZNC, SJETÝ NOTY, A5

16.9. 2011 STRAKONICE, KŘEMELKA
KRAOST, RABIES, HIROSHIMA NIGHTMARE, BEHIND THE CEMETERY WALL, PRESSBOIL

17.9. 2011 MILEVSKO, HOSPODA U VLAKŮ
písničkář ŠINDY, DOWNLIFT, KRAOST, RABIES

8.10. 2011 ČESKÉ BUDĚJOVICE, pivnice PALUBA
RABIES, S.U.S.U., HIROSHIMA NIGHTMARE

22.10. 2011 TÝN NAD VLTAVOU, PANČA BAR
RABIES, DESIRE FOR SORROW, A5, F.O.B.

28.10. 2011 ZRUČ NAD SÁZAVOU, PALLASIT
??????? ??????, VODOPUMPAMASOMLEJN, RV4, PROPAGANDA, SEE YOU IN HELL, KRAOST, RABIES

5.11. 2011 PÍSEK, PÍ KLUB
RABIES, S.U.S.U., FEAR OF EXTINCTION, BARREL, SVINĚ!

12.11. 2011 ZVĚROTICE, HOSPODA NA KOPCI
RABIES, KRAOST, LA SANGRE

19.11. 2011 SUŠICE, TRADIČNÍ KLOUB
BARREL, RABIES, B.T.C.W., PRESSBOIL

2012

14.1. 2012 ZBUDOV, HOSPODA
HIROSHIMA NIGHTMARE, RABIES, ÜNFARKT, MOTOROVÁ PRDEL

28.1. 2012 ČESKÉ BUDĚJOVICE, pivnice PALUBA
HIROSHIMA NIGHTMARE, S.U.S.U., RABIES, ÜNFARKT

10.3. 2012 DRESDEN / GERMANY, CHEMIEFABRIK
RABIES, PLACEBOTOX, INSONNIA

23.3. 2012 MILEVSKO, HOSPODA U BROUČKA
NEZAPOMEŇ, RABIES, URIN, RAPSOD, PRESSBOIL

14.4. 2012 UNIČOV, Na čtyřce
PRÜGELKNABE, KUTYA HARAP, KULMA, RABIES

5.5. 2012 ČESKÉ BUDĚJOVICE, PIVNICE PALUBA
RABIES, S.U.S.U., HIROSHIMA NIGHTMARE, K.Z.O.

2.6. 2012 ČESKÉ BUDĚJOVICE, GARÁŽ
S.U.S.U., RABIES, LIVER GARNISH, LIFE POSSESSION

9.6. 2012 ZRUČ NAD SÁZAVOU, PALLASIT FEST
KONTUZE, PRAY FOR DEATH, RV 4, FORMACE, NOT!, KONFIDENT, KOBRA XI, RABIES, PRŮMYSLOVÁ SMRT, K.A.I.N. (Austria), SIX SCORE (Austria), LYCANTHROPHY, SAYWHY?

16.6. 2012 TÝN NAD VLTAVOU
CO?TO!, RIVER SIDE, B.S.E., VLNA, RABIES

23.6. 2012 TEMELÍN, HOSPODA
RABIES, PIKNIK, PATHEROYE ROYE, CO?TO!, FLAŠKA VISOČINI, DIMENZIA X, ZPUTNIK, SPÍNACÍ ŠPENDLÍK, KOMPLIKACE, FALEŠNÝ OBVINĚNÍ, NA HOVNO, LIGHT IN THE DARK

15.9. 2012 NĚMČICE U BLATNÝ
HIROSHIMA NIGHTMARE, CONOPED, LIVER GARNISH, KAOSQUAD, RABIES, B.T.C.W.

29.9. 2012 ZLIV
CO?TO, ÜNFARKT, S.U.S.U., RABIES

19.10. 2012 ČESKÉ BUDĚJOVICE, K2
RABIES, HIROSHIMA NIGHTMARE, S.U.S.U., LAHAR, MURRUROA a CRASHDOGS)

20.10. 2012 RAKOVNÍK, KLUB LETIŠTĚ
NĚMÁ BARIKÁDA, WOUNDEAD KNEE, WHALES´ ISLAND (Ita), V DOBĚ MORU, RABIES

8.12. 2012 BRNO, VEGALITÉ
DISFUNKCE MYSLI, RAPSÖD, RABIES

2013

9.3. 2013 BRNO, YACHT
BRÜNNER TODESMARSCH, ALIUSTERRA, BAD AGE, CONTROLLED EXISTENCE, BARNEY GUMBLE, S.Y.I.H., ABORTION, YARVAR COCHA, ROXOR, BOILING POINT, RABIES

16.3. 2013 JIHLAVA, HUDEBNÍ KLUB JEŽEK
POŽADOVANÝ STAV MYSLI, BLU-82/B, JAKUBYSKO, RABIES, KLUTZ

27.4. 2013 TÁBOR, BARDO
DEKOMA, K.Z.O., RABIES, ÜNFARKT

22.6. 2013 TÝN NAD VLTAVOU, ART COFFE BAR
RABIES, A5

12.10. 2013 STRAKONICE, JISKRA
CONOPED, RABIES, B.T.C.W., KAOSQUAD

19.10. 2013 TÝN NAD VLTAVOU, MUSIC BAR HLINKY
CONCRETE, WITH, RABIES, MERESIEW

26.11. 2013 ČESKÉ BUDĚJOVICE, PIVNICE PALUBA
RABIES, DEPAKINECHRONO, GERK (Argentina)

2014

8.2. 2014 PACOV, U KALIVODŮ
KONTUZE, LA MIGRA, RABIES, NOT!

25.3. 2014 ČESKÉ BUDĚJOVICE, PIVNICE PALUBA
RABIES, KUZIMU MABAYA, APOCALYPTIC TERROR

29.3. 2014 ČESKÉ BUDĚJOVICE, KREDANCE
HIROSHIMA NIGHTMARE, RABIES, GOMORA, TOSIRO

19.4. 2014 OTĚVĚK U TRHOVÝCH SVINŮ, HOSPODA
RABIES, KREMEŽSkÝ VÝBĚR, KUZIMU MABAYA, ISACAARUM

26.4. 2014 PLZEŇ, HOSPODA KAPSA
DEMORALYZÉR, RABIES, F.O.E.

17.5. 2014 ŠTOKY, STARÁ KOVÁRNA
RAVING ED, KLUTZ, ASO-NAGA, POŽADOVANÝ STAV MYSLI, RABIES, SANATORY

21.6. 2014 ČERMNÁ u SUŠICE
LIVER GARNISH, JOLLY JOKER, RABIES, OR, ASMODEUS, REST IN HASTE, RADIOLOKÁTOR, MÖRKHIMMEL

27.9. 2014 CHATOVÁ OBLAST VLTAVÍN
VLNA, B.S.E., RABIES, ÜNFARKT, KUZIMU MABAYA

25.10. 2014 TÝN NAD VLTAVOU, MUSIC BAR HLINKY
RABIES, BALAMUTA, UNITED FRONT, ÜNFARKT, 7 SINS OF SURVIVING

22.11. 2014 BEROUN, KLUB METRO
RABIES, ENCOR, V RUKOU OSUDU, KRIMINALITÄT, WITH THE OTHER

19.12. 2014 TÝN NAD VLTAVOU, MDK SOKOLOVNA
CARPATHIA, MONOTONIC STEREOTYPE, RENTGEN, MORAX, A5, UNITED FRONT, DESIRE FOR SORROW, RAPE CORPSE, TEMNÁ VÁŠEŇ, RABIES, KAPYBARA, WITH, GANG SAMA BOOGIE, DO UGANDY JEDOU PANDY, GIN

2015

21.3. 2015 PARDUBICE (Rosice nad Labem), ALTERNATIVNÍ PROSTOR ZK SOKOL
BI-LA KAIFA, NAKOPALYPSA, RABIES

25.4. 2015 TÝN NAD VLTAVOU, MUSIC KLUB HLINKY, Peklofest VII
RABIES, BORN AGAIN, V.A.R., MORTIFILIA, A5

21. - 22.8. 2015 BRANIŠOVICE, Nezávislý festival
PESAR, MIDNATT DÖD, CARL GUT, RABIES, HLEDÁNÍ, DÁŠA FON FĽAŠA ||| K.P.D., BOMBATÖLCSÉR, DO ŘADY!, KULLERVO, DIS-K47, CONTROLLED EXISTENCE, EVIDENCE SMRTI, BRÜNNER TODESMARSCH, HOSTILITER, ABORTION, LYCANTROPHY, PRŮMYSLOVÁ SMRT, MOTORMENT

5.9. 2015 SUŠICE, CHATOVÁ OSADA LUH
RABIES, ENCORE, SOCIÁLNÍ TEROR, MEČEM NAPLOCHO, RETROPROTEST, THALIDOMIDE

2016 |since 1996...happy....|

13.2. 2016 TÁBOR, PIVNICE U LVA
A DALŠÍ..., K.Z.O., RABIES, FACAN, DIS-K47

17.3. 2016 PÍSEK, PÍ LOCAL CLUB
CONOPED, BLACK SACHBAK, RABIES

16.4. 2016 PÍSEK, PAPÍRÁK
RABIES, LAHAR, GRIDE, ČAD

22.7. 2016 Fluff fest: "Hardcore - Live It or Leave It! PHIL HELL STAGE", ROKYCANY, air port
Trigger (Německo), Aguirre (Francie), Lugubrious Children (UK), Ona Stop (UK), Stuka Party (Švédsko), Strafplanet (Rakousko), Roxor, Cheap Talk, Rubanisko, The Public, Unattended Funeral, Brünner Todesmarsch, Apolita, Rabies a Prügelknabe

22.10. 2016 ŽAMBERK, PIVOVAR KANEC
THE PICABO STREETS, LOCURA, POSTEA, RABIES, NĚMÁ BARIKÁDA, KRIMINALITAT, CONQUESTIO, SOBRAS DEL DESCONTENTO, KAPELA ZPŮDY, Č.P.157

19.11. 2016 SUŠICE, U CHOVATELŮ
RABIES, FLUMMOX, CONOPED

2017

16.3. 2017 PÍSEK, KAVÁRNA U VAVŘÍNY
KRAOST, RABIES, CONVULSIF (Switzerland)

18.3. 2017 DOMAŽLICE, CLUB MOSKYTO
DISAVOIR VIVRE, CACA DE LUNA (Ger), HACKE (Ger), INTERPUNKCE, RABIES

15.4.2017 MILEVSKO, PIVNICE U BROUČKA
RABIES, CONOPED, KRAOST, HUMAN FAULT

21.4.2017 ČESKÉ BUDĚJOVICE, KLUB VELBLOUD MUSIC
RABIES, CONOPED, KAOSQUAD

2.6. 2017 TŘEBÍN u Č.BUDĚJOVIC
AUTONOÉ, RABIES, DEZINFEKCE, TOSIRO, SÝČEK

9-10.6. 2017 ZRUČ NAD SÁZAVOU - PALLASIT FEST
DISAVOIR VIVRE, LEVÁK BOB, SVINĚ!, RABIES, FLUMMOX, COMMODORE 64 ||||| FLIGHT665, EINE STUNDE MERZBAUTEN, MOČOVÝ KHAMENI, 6MAS, ŠKODA 120, USNU?, ALEA IACTA EST, DELUSION, NAKAM (Ger), NEAT MENTALS (Ger), MASSOLA, KULMA,

11.-13.8. 2017 SEREĎ, SLOVAKIA - FFUD FEST
NOT ON TOUR[IL], THE BORING[FRA], ASMATERS[HR], HOBOS [ITA], NOVIOT POCHETOK [MKD], SLANDER [ITA], BURN THE CROSS [PL], DON VITO[GER], HIRNSÄULE [GER], VVVLV [ROM], NO TRIVIA PEDDLERS [HR], RUTKA LASKIER [CZ], EMPTY HALL OF FAME [CZ], JET8 [CZ], ANTISOCIAL SKILLS [SK/CZ], GODOT YOUTH [CZ], ILLEGALITY[SK], THE PUBLIC [SK], BETON [SK], THE CITADEL [SK], RÜBÄNISKÖ [SK], THE WILDERNESS [SK], ZOZOO [SK], SAMORAST [SK], RIGHT TO KILL [SK], SIST EN 343 [SLO], CHRUP [CZ], UNCLE GRASHA's FLYING CIRCUS [CZ], SEDEM SUPRAPHON MINÚT [SK], MASSOLA [CZ], SxOxTxE[HUN], PRUGELKNABE [CZ], KARAK [HUN], RABIES [CZ], MEDICATION TIME [SK], CARL GUT [CZ], PANZER THANATRON [CZ], TED MOODY, MIŠO ŠTICH, SAMOTÁR