\n'); focus(); } } // -->recenze     odehrané koncerty     prodej CD (second hand)     prodej kazet (second hand)     prodej zinů (second hand)


Na prvním NOISE MASTER ´zinu se začalo dělat v květnu roku 1997. N.M.´zine byl zaměřen na grindcore, noise core, industrial, experimental, noise, apod. Dnešní podoba zinu se více ubírá k hardcore, punk a crust stylům. Převážně díky -273,15 se v posledních číslech opět objevují rachotící styly. N.M.´zine vychází nepravidelně, převážně 1-3 do roka, na cca 70-100 stranách formátu A5. Dříve N.M.´zine obsahoval barevnou přílohu s fotkami. Z důvodu vysoké ceny se příloha zrušila. Sedmé číslo vyšlo pouze v angličtině. Jelikož s angličtinou byl velký problém, tak další čísla vyšla a budou vycházet jen v češtině. Rozhovory ze sedmého čísla se po delší době objevila v české verzi N.M.´zine # 10 a # 11. V N.M.´zine jsou pravidelné sloupky s inzercí, novinkami, dále recenze na čtivo a muziku, reporty z koncertů a rozhovory. V posledních číslech se často nachází recepty na veganskou a vegetariánskou stravu, texty a scene reporty z celého světa.
Kdo by měl zájem o reklamu (zdarma), ať se ozve.
Kdokoliv by měl zájem spolupracovat na N.M.´zine je vítán, ale až po domluvě. Hlavně sháním rychlého a spolehlivého překladatele do a z angličtiny. Posílejte nahrávky na recenze, ale žádný metal a žádný fašistický a rasistický píčoviny.

rabies-noise@volny.cz

                                   

                                   

                                   

                                   

        klikni pro náhledNa této adrese: http://punkgen.sk/ziny.php, najdete skeny mnoha československých fanzinů vyšlých do roku 2004. V nabídce najdete několik čísel NOISE MASTERU.Noise master zine no.15
DEAD CHRETIENS, DEAD MIND Rec., GEORGE HARRISON, MOO COW Rec., P.M.L.Z., PAN DEMLA, SWRAB, recenze...


Noise master zine no.16
6 MAS, IDIOTS PARADE, SOLIDARIDAD D.I.Y., DESARME, INCONTROLLADOS, bio, recenze...


Noise master zine no.17
ANTITRUST, CAMARA DE GAS, DISTURBANCE PROJECT, ZTRHLEJ ZÁWYTH, MONSTER NATION Rec., INJUSTICIA zine, CHUNG-HO Rec., recenze, bio.......


Noise master zine no.18
PARLAMENTARISK SODOMI, CARLOS - CALOY, WAHNFRIED Rec., PETR CHMELAŘ, ROT, recenze, bio.......


Noise master zine no.19
B.I.H., PRESSBOIL, HANTANRATA, RUIDO PODRIDO, PREPARED TO KILL, RAUHA TURVA Rec., OBSESIF x KOMPULSIF, POŽADOVANÝ STAV MYSLI, Tour reporty, recenze, bio.......


Noise master zine no.20
BLU-82/B, TO DIE, DECHE CHARGE, KATARAKTA, PAGANFIRE, OBČANSKÉ SDRUŽENÍ M.M.Z., Tour report ONANIZER (Euro Tour 2008), Noisecore příloha, recenze, reporty z Dánska od -273,15, bio.......


Noise master zine no.21
INFECTED (Brazil), WHÖLE IN THE HEAD (U.K.), BARREL (CZ), EXORCIZPHOBIA (CZ), PROTEST UNDERGROUND NOISE KAOS (Portugal), FLAŠKA VISOČINI (CZ), RAPIDA MUERTE (CZ), ROTTEN BRATS (CZ), DISBEATLESS (CZ), ÜNFARKT (CZ), B.S.E. (CZ), BOB (CZ), BUT (CZ), POSLEDNÍ SLOVO (CZ), MIDCLASS CRISIS (CZ), FASTERATU (CZ), MARCH OF THE HORDES (CZ), CRIPPLE KORPS (CZ), SHAMBLES + FETISH PARADE (CZ) a ALEA IACTA EST (Slovakia). Další čtení: tuny recenzí na všechno. Report z Noise festu - Ljubljana, scene report z Yogyakarty (Indonésie), deníček -273,15ky z Cottonwod trail putování a biografie kapel H.R.A. (USA), GOVERNMENT ALPHA (Japonsko), MERCILESS (Švédsko), DAS KRILL (Německo), CHOKE COCOI (Filipíny), THE NEOS (Kanada), IMPERIUM (Maroko), THE WANKYS (U.K.), POST MORTEM (USA), SLAUGHTER (Kanada) a MOTÖR MILITIA (Bahrain).

Noise master zine no.22
APPÄRATUS (Malaysia), STAND UP-SPEAK UP! (CZ), KAOSQUAD (CZ), CRUSH THE SILENCE RECORDS (international/mezinárodní) + velká anketa o recenzování / recenzentech, reporty z festivalů a cestopis z Thajska od Sikiho.

Noise master zine no.23
WICKED SUFFER (Indonesia), CONOPED (CZ), ŽMOLEK (CZ), GYMNASTIC SKULL WHISTLING (Malaysia), OBACHA (Canada) + cyklo report od -273,15/Zbyňi a mnoho reportů z koncertů.

Noise master zine no.24
K.Z.O. (CZ), KRAOST (CZ), B.T.C.W. (CZ), MINERAL COLLAPS (CZ), TRASHEARTH (CZ) + dvě tuny recenzi na hudební nosiče.

Noise master zine no.25
CULTURE OF DEATH (CZ), CONTROLLED EXISTENCE (CZ), CHULO (Colombia), CELLGRAFT (USA) + tuny recenzi na hudební nosiče a reportů z akcí.

Noise master zine no.26
KUTYA HARAP (CZ), SEE YOU IN HELL (CZ), PxNxGx (Switzerland), RAGEOUS INTENT (Spain), KUZIMU MABAYA (CZ) + Na kole po Skotsku od -273,15 + Anketa: labely + tuny recenzi na hudební nosiče a reportů z akcí.

Noise master zine no.27
KLUTZ (CZ), RAWZINE (CZ), DIS-K47 (CZ), KAAR (CZ), KUBAAJZ (CZ) + Cyklovýlet Anglie-Maroko od -273,15 + Report Barcelona + tuny recenzi na hudební nosiče a reportů z akcí + bio kapel: CELULA, CHAOS, KHAMENURD, WARTILLERY, FOSA COMÚN, MISANTHROPHIC NOISE, BAZÖOKA, GENE SPLIT, MELLOW HARSHER, BRIDGE a CRUTCH.

Noise master zine no.28
FLUMMOX (CZ), BUDWEIS LADIES (CZ), HAvran (CZ), TERROR NIGHTS (CZ), + Cyklovýlet Anglie-Maroko od -273,15 (dokončení) + tuny recenzi na hudební nosiče a reportů z akcí + bio kapel: BEERAGE, DEMONA, NATURAL HATE, ASPHYXION, ACID EVIL.

Noise master zine no.29
COMMODORE 64 (CZ), NAKOPALYPSA (CZ), KUNTA KINTE (CZ), ENCORE (CZ), DEATH WISH KIDS (CZ) + tuny recenzi na hudební nosiče a reportů z akcí + bio kapel: COPE, MAUS, BLOODROCUTED, IN VAIN, DISSECTOR, ORATOR, BESTIAS, BOMBARDER, WAGESLAVE, SACRIDOSE, LXS JUGADXS, NARAYAMA, AUGURS, KRUDS

Noise master zine no.30
Johan a Fobiazine (CZ), URBURA (CZ), TERRORLHÁRÍTÁS (CZ). Cestopis 2013 Londýn. Postřehy z cyklovýletu Mr. Zbyni, po Africe. Bio kapel: BEATRIZ CARNICERO, PEOPLE PROBLEM, EPIDEMIC ZONE, RAPE REVENGE, INHALATOR, VENGEANCE, EXHAAUST, BASTION. Recenze, atd.

Noise master zine no.31
SHIT NOISE BASTARDS (Malaysia), AMOCLEN (CZ), RAVING ED (CZ), DISAVOIR VIVRE (CZ) + recenze na hudební nosiče a tiskoviny a reporty z akcí + bio kapel: FANATIC ATTACK (Hungary), SOCIAL MAYHEM (Italy), MORAX (CZ)

Noise master zine no.32
HELL DORMANT (Pakistan), SICK DESTROYER (CZ), RAVING ED (CZ), INTERPUNKCE (CZ), SAM THURSTON (NZ) + recenze na hudební nosiče a reporty z akcí + bio kapel: FLUORIDE (USA), ExVx (USA), FEROX (Guernsey), BANDIT (USA), MINOTAUR (Germany), ANCIENT CURSE (Sri Lanka), ESCABIOS (Argentina)

Noise master zine no.33
BRINGER OF GORE Rec. / MELTAAARGH!!!! (Belgium), BASTARD INSTINKT (CZ), SNUFFX (India), DIS-TRÜST (Salvador) + recenze na hudební nosiče a reporty z akcí + bio kapel: SOOTHSAYER (Canada), BLESSED DEATH (USA), ARPHALON (Libya), DICTATOR (Laos), TINA TURNER FRAISEUR (France), GHETTÖ (France), HARM DONE (France), LOATHING (USA), SAVAGE (USA)

Noise master zine no.34
DISCOMFORT OF EXISTENCE (Switzerland), STENCH CONSULTANTS (USA), IMPULSEALER (CZ), SLUND (Slovinsko), SCUTTER (Nepal), DOUPOV (CZ), KEWAL (Nepal), bio kapel: KLAVIUM (Trinidad and Tobago), SCHIZOID (Nikaragua), EXCIMER (Egypt), NEPAL (Argentina). Recenze na muziky a čtivo a reporty z koncertů. Od -273,15Zbyni je článek s názvem 4 australské elementy (smrti).

Noise master zine no.35
JUKAI (Chile),Luís Mosh (Brazil), SOUND OF VIOLENCE (CZ), Chatchai Wattanachaisit (Thailand), MULTINATIONAL CORPORATION a DEAD BHUTTOS (Pákistán), CHANGOZ (Paraguay), EDDIE x MURPHY (Italy), IDIOCRACY (CZ), ERROR (Nepál), bio kapel: GRIPPER (USA), OUTED (USA), BATTLAXE (Libanon), FLAMES OF WRATH (Tunis), reporty, recenze a článek od Zbyni -273,15 "Já, nepřátelé, přítel a duchovní štít".

Noise master zine no.36
Bilos (CZ), ORBAN (CZ), SKIPLIFE (CZ), Dysphoricam Audio Prod., Bob (Malaysia/Singapore), Michele (Italy). Report "Chmelovárek" od Sikiho o "amatérských" pivech a trek report z GR 221 (Malorka) od Línýho Čuněte. Bio kapel: JUNKYARD LIPSTICK a ING (South Africa), FLYING WAR a UNDER ASSAULT (Paraguay) a SOASHYANT (Iran).

Noise master zine no.37
GARAPAL (Singapore), BAD IDEA (Malajsia), FORREST X TRUMP, CONTINUA RECTO, SIXTH DIMENSION, ČLOVĚK V PLÍSNI, LIFE INSIDE OUT, NOTHING TO ME, FORCE OF HELL, PETR VÁLEK, TERMINAL, AUTONOÉ, ANTIGEN, LOCURA, HATERS, GORC. Bio INTEGRAL RIGOR (Írán), reporty a recenze.

Noise master zine no.38
DARK ZIN (CZ), ACROHOLIA (ex-Yugoslavia), TERMINATOR X (CZ), LILIxELBE (CZ), reporty (+ mini turné GORC / TŘETÍ STUPEŇ TORTURY od Ivana) a recenze. Cestopis Španělsko od Sikiho a komentář k fotografii HELLBASTARD z fotoknihy SIKI / SYKY

Noise master zine no.39
LUT (CZ), LICKSPIT (CZ), PORAJMOS (CZ), EMPTY HALL OF FAME - Brazil tour, COMMODORE 64 - Indonesia tour, Filip WasRight aneb Hardcore není jen hudba by Mičl, recenze, reporty